Dnes je pondělí, 30. červen 2014, Šárka, zítra Jaroslava

Vyhledávání v odkazech a firmách

Jste tu: Zóna.cz » Vizitka

Kámen-obkladový,dlažební a zdící kámen, gabiony, dekorační kameny

Kámen-obkladový,dlažební a zdící kámen, gabiony, dekorační kameny

V naší nabídce nejdete obkladový a dlažební kámen, zdící kámen, gabiony, dekorační kameny pro bytovou i zahradní architekturu - valouny / kačírky, štípané – kusové kameny na skalky, štěrky, solitery, fontány.

www.gardenstone.cz

Související odkazy

Přírodní kámen

Přírodní kámen, obkladový kámen, dlažební kámen, zdící kámen - žula, rula, pískovec, břidlice, porfír, čedič. Náš kámen je vhodný pro dlažby a obklady do interiéru i exteriéru, opěrné zítky a jiné.

www.kamencz.eu


Přírodní štípaný obkladový kámen

Štípaný kámen je velmi atraktivní druh obkladového materiálu. Zahrada či terasa bude díky tomuto typu obkladového kamene působit přirozeně a zároveň dekorativně. Spracováváme ručně štípaný nebo formátovaný přírodní kámen.

www.stipanykamen.cz/


Umělý kámen - moderní obklad

Umělý kámen se hodí pro obložení fasády i jako obkladový materiál do různých typů místností. Umělý kámen má dekorativní a spolu s použitím keramzitu i izolační vlastnosti, které jistě oceníte. Bezúdržbový obkladový materiál.

www.kamennastenu.cz


Velkoobchod přírodním kamenem

Naše firma se zabývá velkoobchodním prodejem přírodního kamene v České republice,Polsku a na Slovensku již několik let.Dovážíme obklady,dlažby,dekorační kámen,zídkový kámen přímo z kamenolomů nebo od zpracovatelů.

www.rocknstone.cz/


Kámen zdraví - léčí tělo i duši

Kámen zdraví je zázračný kámen s léčivými účinky. Blahodárně působí na lidský organismus a zlepšuje i psychické zdraví člověka. Kámen zdraví je ideální dárek pro každou ženu. Darujte kámen zdraví a udělejte radost svým blízkým.

www.kamenzdravia.sk

Zóna.cz - Inzerce - Počasí - Horoskopy - TV Program - Kurzy